Poznávacie zájazdy

Máme pre Vás novú ponuku skvelyćh poznávacích zájazdov. Spoznajte s nami Anglicko, Francúzsko, Taliansko, Vatikán, Švajčiarsko, Holandsko či Luxemburg.

viac informácií
images1

Letné tábory

Aktuálna ponuka školských výletov, zahraničných poznávacích zájazdov,škôl v prírode a lyžiarských výcvikov

viac informácií
images2

  • image0

    Kráľovská Praha

  • image1

    Kráľovská Praha

Kráľovská Praha

Typ zájazdu: 
poznávací
Krajina: 
Česko
Súhrn zájazdu: 

Za jeden deň zažijte prekrásnu kráľovskú Prahu. So študentami môžete absolvovať klasickú prehliadku so sprievodcom alebo Prahu v znamení strašidiel.


  

KódTermín zájazduCena zájazdu
573-319 - 19,00 € Objednať

V skorých ranných hodinách odchod zo Slovenska do Prahy, kde svoju prehliadku začneme na hradnom areáli, uvidíte zlatú uličku, hrad, kde sídli prezident, chrám sv. Víta, ktorý je patrón českého národu, hradčanské námestie. po starých schodoch sa vydáme smerom cez Karlov most, ktorý je vystavaný aj zo slepačích vajec a je vyhradený len pre chodcov a je to prekrásna prechádzka okolo sôch svätcov, prídeme ku Klementínu, venovanému pápežovi Klementovi až smerom na Staromestské námestie, kde sa nachádza orloj, ktorý bol inšpiráciou aj pre piesne, pozrieme sa do chrámu Panny Márie Týnskej.

Pred odchodom sa ešte pôjdmee pozrieť na Obecný dom, kde kedysi končila kráĺovská cesta a Prašnú brána, ktorá sa nachádzala na pražskom opevnení, prechod cez Václavské námestie, ktoré sa stalo symbolom Nežnej revolúcie a zmenu režimu v bývalom Československu.


Máte záujem o informácie a novinky z našej ponuky?